LG Spirit i Sony Xperia E4 w ofercie sieci Plus

Opublikowano: 2015-02-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #telefony / urządzenia

news-plus-xperia-e4-lg-spiritPlus wprowadził do swojej oferty Mix i Plush Mix dwa nowe smartfony, które niedawno zadebiutowały na rynku – LG Spirit i Sony Xperia E4.

LG Spirit jest wyposażony w 4.7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli), czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.2 GHz oraz 1 GB RAM. Za zdjęcia odpowiada tylny aparat 8 Mpix z diodą LED i autofocusem oraz przednia kamerka 1 Mpix. Smartfona ma także 8 GB wbudowanej pamięci i baterię o pojemności 2100 mAh. Konstrukcja oparta jest na systemie Android 5.0 Lollipop.

Sony Xperia E4 to smartfon ze średniej półki cenowej, który charakteryzuje się wyświetlaczem o przekątnej pięć cali i rozdzielczości 540 x 960 pikseli. Urządzenia napędza czterordzeniowy układ MediaTek MT6582 z zegarem o częstotliwości taktowania 1.3 GHz. Nie zabrakło również 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej przeznaczonej dla użytownika, którą można rozbudować dzięki slotowi na karty microSD (do 32 GB). Aparaty w modelu mają matrycę 5 Mpix (tylny) i 2 Mpix (przedni). Specyfikację dopełnia system Android 4.4 KitKat.

Oba smartfony dostępne są w ofertach promocyjnych taryf: Plus Mix, Plus Mix Elastyczna, Plush Mix oraz Plush Mix Elastyczna.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.