LG Stylus 2 Plus debiutuje na rynku

Opublikowano: 2016-06-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-stylus2-plusLG pokazał udoskonaloną wersję smartfona Stylus 2, który został ujawniony w lutym na targach MWC. Nowość ma lepszy ekran i procesor, większą ilością pamięci RAM oraz czytnik linii papilarnych.

LG Stylus 2 Plus pod względem stylistyki, wymiarów (155 x 79.6 x 7.4 mm) i wagi (145 gramów) jest identyczny jak model Stylus 2. Jednakże nowy smartfon doczekał się kilku wyraźnych i mile widzianych usprawnień w kwestii podzespołów. Przede wszystkim ekran ma rozdzielczość Full HD zamiast HD – przekątna pozostaje ta sama, czyli 5.7-cala. Drugą zmianą jest zastosowanie ośmiordzeniowego procesora Snapdragon 430 zamiast czterordzeniowego chipsetu. Jest również więcej pamięci RAM – w zależności od rynku 2 lub 3 GB, a także 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwiększyć pamięć przy pomocy slotu kart microSD. Smartfon występuje także w innych konfiguracjach aparatów: 13/5 Mpix lub 16/8 Mpix.

news-lg-stylus2-plus-2

Specyfikacje dopełniają moduły LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.1 oraz czytnik linii papilarnych, wymienna bateria o pojemności 3000 mAh i system operacyjny Android 6.0 Marshmallow.

LG Stylus 2 Plus pojawił się już w sprzedaży na Tajwanie. W nadchodzących tygodniach zadebiutuje również na innych rynkach w Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Europie. Cena nie została ujawniona.

Źródło: LG, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.