LG Stylus 2 zapowiedziany. Prezentacja na MWC 2016

Opublikowano: 2016-02-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-stylus2Okazuje się, że LG nie zawita na targi elektroniki użytkowej w Barcelonie tylko w towarzystwie flagowego G5. Wiemy już, że zobaczymy modele z nowej serii X, a dzisiaj koreański producent ujawnił kolejną nowość – Stylus 2.

LG Stylus 2 to następca ubiegłorocznego LG G4 Stylus, czyli smartfona klasy średniej wyposażonego w rysik. W nowym modelu wspomniane akcesorium zostało jednak jeszcze bardziej udoskonalone i wzbogacone o dodatkowe funkcje, jak np. Pen Pop, dający szybki dostęp do aplikacji Pop Memo i Pop Scanner, czy Pen Keeper, który ma zapobiegać zgubienia stylusa.

Specyfikacja smartfona obejmuje 5.7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.2 GHz, 1.5 GB RAM-u i 16 GB wbudowanej pamięci. Aparat główny ma 13 Mpix, zaś przedni 8 Mpix. Jest też czytnik kart microSD, wymienna bateria o pojemności 3000 mAh, modem LTE, Wi-Fi b/g/n  i system Android 6.0 Marshmallow.

news-lg-stylus2-1

LG Stylus 2 będzie oferowany w trzech kolorach: tytanowym, białym i brązowym. Cena nie została ujawniona.

Źródło: LG, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.