LG VPInput pozwala kontrolować smartfona za pomocą komputera

Opublikowano: 2016-06-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #gry / aplikacje

news-lg-vpinput-1LG zaprezentowało VPInput – nową aplikację dla użytkowników LG G4, G5 oraz V10, która umożliwia zdalne sterowanie smartfonem przez komputer.

VPInput dostępny jest za darmo w sklepie Google Play i wymaga kompatybilnego urządzenia (obecnie wspierane są jedynie modele G4, G5, V10) oraz dodatkowej, dedykowanej komputerom aplikacji LG VPInput PC Program. Dzięki temu można sparować smartfona z laptopem lub komputerem stacjonarnym (Windows i Mac) za pośrednictwem Bluetooth i przeglądać jego zawartość, a także sterować nim przy użyciu myszki oraz klawiatury.

Aplikacja pozwala również na ustawienie skrótów klawiaturowych, dających dostęp do wybranej funkcji czy programu na telefonie oraz szybkie przesyłanie danych (np. zdjęć i zapisanego tekstu) pomiędzy obydwoma urządzeniami.

news-lg-vpinput-2

Źródło: LG

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.