LG wkrótce ujawni G4c?

Opublikowano: 2015-05-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-g4-oficjalnie-0Niedawno LG zapowiedział flagowy model G4, na który czekało wielu sympatyków koreańskiej marki. Teraz okazuje się, że może to być nie jedyny smartfon, jaki firma wyda w najbliższym czasie.

W ofercie jednego z holenderskich sklepów pojawiło się urządzenie o nazwie LG G4c i oznaczeniu kodowym LG-H525N. Ujawniono nawet potencjalną datę premiery tego modelu, czyli 12 maja 2015 roku. Jest to jednak mało prawdopodobne i zapewne wynika z błędu sklepu. Cena ustalona została na poziomie około 330 euro.

LG G4c ma być kompaktową wersją tegorocznego, topowego G4. W kwestii specyfikacji nie mamy jednak żadnych informacji, dlatego też nie wiadomo, czy koreański producent pójdzie w ślady Sony i wzorem np. Xperii Z3 Compact sprawi, że jego mini-flagowiec zaoferuje coś więcej niż typowe jak na średnią półkę cenową podzespoły.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.