LG z konferencją 1 października - zapowiedź nowego flagowca?

Opublikowano: 2015-09-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-konferencja-zaproszenie-1LG rozesłało zaproszenia na organizowaną 1 października konferencję w Nowym Jorku. Firma nie ujawniła, czego możemy się na niej spodziewać, ale wiele wskazuje na to, że poznamy smartfona LG V10 z dwoma ekranami.

LG V10 jakiś czas temu przeszedł proces certyfikacji w chińskim urzędzie TENAA. Poznaliśmy wtedy wygląd urządzenia, a dzięki informacjom dostarczonym przez @evlekas również prawdopodobną specyfikację techniczną. Smartfon ma mieć 5.7-calowy ekran o rozdzielczości 1444 x 2560 pikseli, sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808, 3 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, aparaty 16 i 5 Mpix oraz czytnik linii papilarnych. Jednym z najciekawszych elementów tego modelu ma być jego drugi, małych rozmiarów ekran umieszczony w górnym rogu głównego wyświetlacza. Ma on ponoć służyć do wyświetlania m.in. powiadomień i krótkich wiadomości.

news-lg-v10-1Tak więc LG V10 powinien być największą gwiazdą październikowej imprezy koreańskiego producenta. Czy poznamy jeszcze jakieś ciekawe urządzenia? Na tę chwilę nie mamy żadnej pewności, ale miejmy nadzieje, że LG jeszcze czymś nas zaskoczy i zgotuje ciekawą, obfitującą w niespodzianki prezentację.

Źródło: Android Police

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.