LG zapowiada usługę muzyczną

Opublikowano: 2015-08-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #gry / aplikacje

news-lg-usluga_muzycznaW tej chwili na rynku dostępnych jest pełno różnych serwisów streamingu muzyki – chociażby Spotify, Apple Music czy Rdio. Swój kawałek z tego tortu ukroić zamierza również LG, które zapowiedziało uruchomienie podobnej usługi.

Ujawniona usługa ma być dostępna ekskluzywnie na smartfonach LG (kompatybilne modele to G4, G3, G2 oraz G Flex 2). Jej start przewidziany został jeszcze na ten miesiąc. Serwis pojawi się za pośrednictwem aplikacji LG SmartWorld. Posiadacze wyżej wymienionych urządzeń będą mogli każdego miesiąca za darmo pobrać dwa utwory w jakości dźwięku Hi-Fi, a także zakupić inne w cenie nawet o połowę niższej od sugerowanej.

Usługa strumieniowania muzyki LG będzie dostępna w 70 krajach, m.in. Australii, Brazylii, Chinach, Francji, Włoszech, Rosji oraz Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo jednak, jak z dostępnością w Polsce.

Źródło: Ubegizmo

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.