Linshof i8 – ośmiordzeniowy smartfon rodem z Niemiec

Opublikowano: 2014-11-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-linshof-smartfonNiemiecka firma Linshof zaprezentowała bardzo ciekawie zapowiadający się smartfon, który wyróżnia się świetnym wyglądem, bardzo dobrą specyfikacją oraz atrakcyjną ceną. Premiera już niedługo.

Linshof i8 będzie wyposażony w pięciocalowy wyświetlacz Super AMOLED lub IPS (producent planuje dwie wersje) o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Sercem urządzenia jest ponoć 32 bitowy, ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2.1 GHz, choć na tę chwilę nie wiadomo czy będzie to jednostka Qualcomm Snapdragon 810, czy zmodyfikowany MediaTek MT6795. Ponadto, smartfon ma mieć 3 GB pamięci RAM oraz 80 GB pamięci wbudowanej (standardowa pamięć 64GB plus dodatkowy moduł 16 GB, dedykowany aplikacjom), której dostawcą jest SanDisk. Urządzenie zostanie wyposażone w tylny aparat 13 mpix z sensorem Sony CMOS, przednią kamerę 8 mpix oraz baterię o pojemności 3100 mAh. Nie zapomniano również o module NFC, 4G LTE, porcie HDMI 1.4 ze wsparciem 3D, Bluetooth 4.0 oraz wbudowanym nadajniku GPS. Linshof i8 ma działać pod kontrolą systemu Android 5.0 Lollipop z nakładką Linshof UI (wyglądającą jak połączenie Windows Phone z TouchWizem Samsunga) lub opcjonalnym interfejsem opartym na Linuxie.

news-linshof-smartfon1Ile przyjdzie zapłacić za tak bogato wyposażone urządzenie? Jak się okazuje, wcale nie tak wiele. Smartfon został wyceniony na 380 dolarów, co wydaje się być bardzo atrakcyjną ceną, patrząc na specyfikację. Linshof i8 ma trafić do oficjalnej sprzedaży w I kwartale 2015 roku.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.