Live 2: Nowy smartfon od Kruger&Matz

Opublikowano: 2014-08-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-kruger-live2Na polskim rynku pojawił się nowy telefon firmowany przez Kruger&Matz. Atutem smartfona ma być możliwość zamontowania w nim dwóch osobnych kart SIM.

Niecałe 680 złotych trzeba zapłacić za nowy telefon o nazwie Live 2 wyprodukowany przez firmę Kruger&Matz. Pod względem specyfikacji i możliwości smartfon mieści się na średniej rynkowej półce. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor MSM8212 ARM Cortex 7 taktowany z prędkością 1.2 Ghz, który wspiera 1 GB pamięci RAM. Obraz jest wyświetlany w rozdzielczości 720 x 1280 pikseli na ekranie o przekątnej 5 cali, co powinno zapewnić odpowiednią ostrość obrazu.

Zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami na rynku smartfonów Live 2 został wyposażony w dwa aparaty. Główny, umieszczony na tylnej ścianie obudowy wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix, natomiast drugi aparat wbudowany w przednią część obudowy ma rozdzielczość 2 Mpix.

Niektórzy użytkownicy (na przykład ci, którzy używają dwóch numerów do rozmów prywatnych i służbowych) mogą docenić fakt, że w telefonie znalazło się miejsce na dwie karty w formacie micro-SIM.

Źródło: Kruger&Matz

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.