LTE Plus Advanced także w Plus na kartę

Opublikowano: 2016-08-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-lte-plus-advancedUżytkownicy ofert prepaid w sieci Plus mogą korzystać z LTE Plus Advanced, czyli Internetu z prędkością przesyłu do 300 Mb/s.

Nowe rozwiązanie Plusa jest już dostępne w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce i zasięgiem obejmuje około 2 miliony mieszkańców Polski. Aby z niego skorzystać trzeba jedynie dysponować urządzeniem pozwalającym na agregację pasm. Więcej na temat LTE Plus Advanced znajdziecie w tym artykule.

Operator przypomina również o trwającej rejestracji kart prepaid. Na klientów Plusa czekają specjalne bonusy: 500 zł, 50 GB oraz Rok Ważności Konta. Są one dostępne zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników Plus na Kartę oraz Plus Internet na Kartę.

Klienci mogą zarejestrować numer w 8640 punktach w Polsce: w 1300 salonach Plusa i Cyfrowego Polsatu, 270 sklepach sieci Neonet, 1800 kioskach sieci RUCH, 4600 placówkach Poczty Polskiej, a także 670 sklepach Relay, Inmedio i 1Minute.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.