Lumia 435 w planach Microsoftu

Opublikowano: 2014-12-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-lumia435-plotki(1)Po Lumii 535 czas na jeszcze tańszy smartfon od giganta z Redmond. W sieci pojawiły się pierwsze informacje dotyczące specyfikacji urządzenia oraz zdjęcie, które prawdopodobnie przedstawia rzeczony model.

Microsoft Lumia 435 będzie wyposażona w czterocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli (WVGA), układ Qualcomm Snapdragon 200, tylny aparat 5 mpix oraz będzie dostępna w wersji z dual-SIM. Smartfon ma wymiary 118.1 x 64.7 mm. Wstępna specyfikacja wygląda więc bardzo podobnie, jak w przypadku świetnej Nokii Lumia 520. Oprócz tego nowy smartfon firmy z Redmond ma korzystać z ekskluzywnej dla tego modelu baterii BV-5J.

news-lumia435-plotkiCzy kolejny po Lumii 535 budżetowiec Microsoftu okaże się hitem na miarę wspomnianej Nokii? Odpowiedź na to pytanie pozostaje jeszcze tajemnicą. Jeśli smartfon zostanie rozsądnie wyceniony, to raczej nie powinien mieć problemów ze znalezieniem swojej rzeszy fanów.

Spekuluje się, że Lumia 435 jest obecnie testowana w Indiach i na ten rynek miałaby trafić w pierwszej kolejności. Czy zawita również do Polski? Tego póki co nie wiadomo, ale Teleguru z pewnością będzie śledził losy nadchodzącego smartfona Microsoftu.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.