Lutowe statystyki iOS

Opublikowano: 2016-02-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #systemy operacyjne #sprzedaż / wyniki

news-ios9-podsumowanie-1Apple wydało aktualne zestawienie udziałów poszczególnych edycji systemu iOS. Edycja oznaczona numerem 9 znajduje się na 77% wszystkich urządzeń producenta.

Najnowsze dane wykazują, że przyjęcie iOS 9 nie zmieniło się w żaden sposób od ostatniego raportu. W tę statystykę wliczone są wszystkie dotychczas opublikowane wydania „dziewiątki” – 9.0, 9.0.2, 9.1, 9.2 oraz 9.2.1, jednak Apple nie chwali się, ile uzyskała każda z nich. Dla porównania, poprzednia wersja systemu (iOS 8) osiągnęła podobne udziały nieco później – w połowie marca ubiegłego roku. Teraz jest zainstalowana na 17% iUrządzeń. Stawkę uzupełniają starsze odsłony iOS, które stanowią 6% całości.

Należy dodać, że Apple w swoich badaniach bierze pod uwagę urządzenia, których użytkownicy odwiedzili App Store określonego dnia (w tym przypadku 22 lutego 2016 roku).

Źródło: Apple

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.