Magdalena Gaj rezygnuje z funkcji prezesa UKE

Opublikowano: 2016-07-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #urzędy #wyniki / raporty

news-magdalena-gajDo kancelarii premier Beaty Szydło wpłynął wniosek Magdaleny Gaj o odwołanie ze stanowiska prezesa UKE przed upływem kadencji w styczniu 2017 roku.

Dokument zaakceptowany przez Beatę Szydło został już przesłany do parlamentu, gdzie będzie rozpatrywany przez Komisję Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii. Głosowanie nad odwołaniem prezes UKE ma się odbyć 7 lipca. Jej następcą ma zostać obecny wiceprezes urzędu – Krzysztof Dyl.

Magdalena Gaj została powołana na stanowisko prezesa UKE w 2012 roku, zastępując Annę Streżyńską, aktualną minister cyfryzacji. Wcześniej pracowała m.in. jako podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury oraz Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji.

Źródło: wirtualnemedia.pl

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.