Mapy Google zapewnią bardziej komfortową podróż

Opublikowano: 2016-06-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #gry / aplikacje

news-google_maps-1Google wprowadza do swoich Map funkcję, na którą czekało wielu użytkowników – możliwość wyznaczenia kilku punktów trasy naraz.

Serwis Android Police donosi, że w Google Maps v9.31 beta (wersja testowa) pojawiła się „multilokalizacja”, która teraz stopniowo udostępniana jest użytkownikom najnowszej, finalnej wersji aplikacji, którą można znaleźć w sklepie Google Play. Co ciekawe, możliwość jednoczesnego ustawienia kilku punktów podróży nie jest częścią aktualizacji – prawdopodobnie zmiana została wprowadzona z poziomu serwera Google.

Użytkownicy Map Google, którzy jeszcze nie otrzymali nowej funkcji, powinni uzbroić się w cierpliwość. Niestety nie wiadomo, według jakich kryteriów jest ona aktywowana. Warto dodać, że opcja ta jest póki co dostępna jedynie na urządzenia z systemem Android.

news-google-maps-punkty

Źródło: Android Police

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.