Marcin Cichy kandydatem na nowego prezesa UKE

Opublikowano: 2016-08-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #urzędy #wyniki / raporty

news-uke-1Premier Beata Szydło skierowała do Sejmu wniosek o powołanie Marcina Cichego na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Nominacją zajmie się sejmowa Komisja Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii. Głosowanie ma się odbyć w dniach 5 i 6 września. Kandydaturę Marcina Cichego przedstawi Anna Streżyńska, minister cyfryzacji.

Marcin Cichy jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej i podyplomowych studiów w zakresie Analiz Makroekonomicznych SGH. Od marca 2016 roku jest dyrektorem biura analiz w Ministerstwie Cyfryzacji. Wcześniej pracował w UPC Polska, a w latach 2005-2013 w URTiP oraz UKE.

Źródło: Telko.in

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.