Masz dużo gotówki? Jesteś fanką selfie? W takim razie Sony Cię uszczęśliwi!

Opublikowano: 2014-09-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-sony-dsc-kw1

Wcześniej jednak trzeba się wybrać do Chin. No i konieczne może być uwielbienie dla perfum Chanel.

Najnowszy smartfon Sony o wdzięcznej nazwie DSC-KW1 to spełnienie marzeń fanów selfie. Słuchawka została wyposażona w ponadprzeciętny aparat 19.2 Mpix. Co ciekawe, brakuje przedniej kamerki, gdyż główną można obrócić o 180 stopni i fotografować ″na kilka frontów″. Wisienką na torcie ma być możliwość rejestrowania obrazu w rozdzielczości 1080p. Niestety, Teleguru nie miał okazji sprawdzić jakości robionych tym modelem zdjęć, więc pozostaje zdanie się na specyfikację. Co ciekawe, mechanizm obrotowego obiektywu zastosowało też chińskie Oppo w modelu N1.

news-oppo-n1

Charakterystyczną cechą tego modelu jest jego wygląd, który nawiązuje do perfum Chanel.
Z europejskiego punktu widzenia może się to wydawać dziwne, ale w Chinach użytkowniczki gustują w tego typu ozdobach i upodabnianiu telefonów do innych przedmiotów lub postaci. Poza tym obiektyw aparatu przyozdobiony jest kamieniami Swarovskiego. Można więc uznać, że model ten jest zrobiony całkowicie pod kobiecy gust.

news-sony-dsc-kw12

Poza powyższymi cechami telefon ma niewielki, dotykowy wyświetlacz OLED o przekątnej 3.3 cala, wspiera łączność NFC oraz Wi-Fi. A teraz najlepsze, czyli cena. To charakterystyczne cudeńko kosztuje (po przekalkulowaniu z jenów) 843 dolary! W przeliczeniu daje to aż 2700 zł, czyli więcej, niż w przypadku większości flagowych modeli konkurencji, które przewyższaj produkt Sony pod niemal każdym względem.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.