MegaHit od T-Mobile w nowej kampanii reklamowej z Patricią Kazadi i Kingą Preis

Opublikowano: 2016-05-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #wideo

news-tmobile-megahitOd 6 maja każdy przenoszący numer do T-Mobile będzie mógł skorzystać z promocji i otrzymać no limit oraz 100 GB danych za 10 zł przez 4 miesiące. Równolegle z jej startem operator ruszy z komunikacją marketingową.

Już od jutra, 6 maja, T-Mobile zaoferuje ofertę dla przenoszących numer z innej sieci, którzy będą mogli przekonać się do jakości usług operatora płacąc 10 zł przez 4 miesiące umowy za nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 100 GB transferu danych. Umowa jest elastyczna i w każdym momencie będzie można z niej zrezygnować.

Wprowadzeniu oferty towarzyszyć będzie kampania reklamowa, utrzymana w dobrze rozpoznawalnej i lubianej konwencji „Hity od T-Mobile”. Głównymi bohaterkami serii spotów reklamowych będą – aktorka Kinga Preis oraz Patricia Kazadi – dziennikarka i wokalistka. Przedpremierowo obejrzeć można spoty w formatach 45-, 30- oraz 15-sekundowym.

Kampania obecna będzie także w radio, Internecie, mediach społecznościowych oraz na nośnikach wielkoformatowych i BTL.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.