Meizu Mix - klasyczny zegarek z inteligentnymi funkcjami

Opublikowano: 2016-08-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-meizu-mixMeizu zapowiedziało swój pierwszy inteligentny zegarek. Producent postawił na tradycyjny design, prostotę konstrukcji i kilka smart-rozwiązań.

Meizu Mix jest zbudowany z metalu, występuje w dwóch kolorach (czarnym i srebrnym) i z trzema różnymi paskami: materiałowym, skórzanym i ze stali nierdzewnej. Zegarek występuje tylko w rozmiarze 42 mm i nie ma cyfrowego wyświetlacza – wszystkie powiadomienia prezentowane są za pomocą diody LED i silniczka wibracyjnego. Łączność ze smartfonem odbywa się za pomocą modułu Bluetooth LE i specjalnej aplikacji Meizu.

news-meizu-mix-1

Smartwatch Meizu jest pokryty szafirowym szkłem chroniącym przed zarysowaniami, wytrzymuje zanurzenie na głębokości do 30 m i ma baterię o pojemności 270 mAh, która według producenta powinna pozwolić na 240 dni pracy. Na wyposażeniu jest również akcelerometr i żyroskop.

Meizu Mix pojawił się na stronie crowdfoundingowej Taobao. Jeśli zainteresowanie będzie wystarczająco duże i uda się uzbierać 500 000 juanów (około 75 tysięcy dolarów), zegarek może zadebiutować w sprzedaży już we wrześniu. Ceny, w zależności od wersji, wynoszą od 150 do 226 dolarów.

news-meizu-mix-2

Źródło: Android Headlines

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.