Meizu Pro 6 na pierwszym oficjalnym zdjęciu

Opublikowano: 2016-04-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-meizu-pro6Meizu zaprezentował wczoraj taniego, a zarazem bardzo ciekawego smartfona M3 Note. Firma nie zapomina jednak o fanach czekających na produkt z wysokiej półki i pochwaliła się, jak będzie wyglądał flagowy Pro 6.

Po serii przecieków i mniej lub bardziej dokładnych renderów, Chińczycy w końcu pokazali pierwsze oficjalne zdjęcie Meizu Pro 6 (grafika tytułowa), którego premiera szykowana jest na przyszły miesiąc. Smartfon zaoferuje obudowę wykonaną z metalu, bardzo wydajne podzespoły, co najmniej przyzwoite aparaty, a także szereg innych funkcji, które powinni docenić fani flagowych rozwiązań.

Dokładna specyfikacja Meizu Pro 6 nie jest znana, ale jeśli wierzyć niedawnym doniesieniom i krążącej po sieci rozpisce dotyczącej tegorocznych urządzeń Meizu, będzie on wyposażony w 5.7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli z własną wersją technologii 3D Touch, procesor Samsung 8890 (spekuluje się również o 10-rdzeniowym układzie MediaTek X25), 4 lub 6 GB RAM oraz minimum 32 GB pamięci wbudowanej. Nie powinno też zabraknąć czytnika linii papilarnych, akumulatora o pojemności 3500 mAh i aparatów 21 Mpix (tył) oraz 5 Mpix (przód).

Źródło: Meizu, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.