Metalowa Nokia 230 oficjalnie

Opublikowano: 2015-11-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Nokia #sprzęt / podzespoły

news-nokia-230-1Microsoft zaprezentował dziś Nokie 230 i jej odmianę dual SIM, których obudowy zostały wykonane z aluminium. Same telefony cechują się także tym, że mają dwa aparaty fotograficzne z diodami LED.

Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM mają identyczne specyfikacje. Obydwa wyposażono w 2.8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli) i 16 MB pamięci RAM, a całość działa w oparciu o platformę Series 30+, na której można uruchamiać takie aplikacje jak Opera Mini, Facebook czy wyszukiwarka Bing. W urządzeniach nie zabrakło także czytnika kart microSD (do 32 GB) oraz baterii o pojemności 1200 mAh, która według Microsoftu zapewnia do 27 dni w trybie czuwania w wersji single SIM i do 22 godzin w przypadku modelu Nokia 230 Dual SIM.

news-nokia-230-2Telefony mają na wyposażeniu po dwa aparaty fotograficzne, każdy z matrycą 2 Mpix i towarzyszącą diodą doświetlającą otoczenie. Resztę specyfikacji uzupełnia Bluetooth 3.0, radio FM, port microUSB złącze słuchawkowe, a w wersji Dual SIM, zgodnie z nazwą, drugie gniazdo kart SIM.

Nokia 230 i 230 Dual SIM będą dostępne od grudnia na wybranych rynkach w sugerowanej cenie detalicznej 55 dolarów.

Źródło: Microsoft

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.