Michał Paschalis-Jakubowicz opuszcza Orange

Opublikowano: 2016-07-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-michal-paschalis-jakubowiczMichał Paschalis-Jakubowicz zrezygnował z funkcji członka zarządu Orange Polska ds. marketingu z powodów osobistych, ze skutkiem natychmiastowym. W firmie pracował od 2009 roku.

„Szanuję decyzję Michała i chciałbym mu podziękować za zaangażowanie i wkład w umacnianie pozycji rynkowej Orange Polska. W okresie przejściowym ja przejmę odpowiedzialność zarządczą w obszarze marketingu” – powiedział Jean-François Fallacher, prezes zarządu.

Michał Paschalis-Jakubowicz jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył kanadyjskie studium podyplomowe MBA Szkoły Głównej Handlowej. Od 2009 roku pracował w Orange Polska, zajmując się marketingiem usług mobilnych, a później również usług stacjonarnych. Odpowiadał m.in. za wprowadzenie na rynek marki nju mobile. Wcześniej pracował w firmach Polkomtel, A.T. Kearney, Wirtualna Polska oraz Nicom Consulting.

Źródło: Orange, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.