Microsoft Lumia 535 w ofercie Play

Opublikowano: 2015-02-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-lumia535-playSieć Play wprowadziła do swojej oferty kolejnego smartfona z serii Lumia, ale pierwszego, który wyszedł spod szyldu Microsoftu. Dodatkowo w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Microsoft Lumia 535 to smartfon wyposażony w pięciocalowy ekran o rozdzielczości 540 x 960 pikseli, czterordzeniowy układ Snapdragon 200 z procesorem graficznym Adreno 302, którego specyfikację uzupełnia ponadto 1 GB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej (można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB poprzez karty microSD). Znalazły się również dwa aparaty – każdy z nich po 5 Mpix. Do tego dochodzi szereg bezpłatnych usług, takich jak 15 GB przestrzeni w chmurze OneDrive na różnego rodzaju pliki użytkownika, serwis muzyczny MixRadio oraz ciekawe aplikacje fotograficzne. Dla zainteresowanych – pełna specyfikacja modelu.

Warto przypomnieć, że Teleguru jako pierwszy na świecie opublikował recenzję Microsoft Lumii 535, do lektury której serdecznie zapraszamy.

W ofercie Play na Kartę smartfon można mieć już za 459 zł. Cennik Microsoft Lumia 535.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.