Microsoft Lumia 640 w Play

Opublikowano: 2015-04-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-lumia-640-playPlay wprowadził do swojej oferty jeden z najnowszych i wyczekiwanych smartfonów Microsoftu. Lumie 640 można nabyć w ramach jednej z wielu taryf operatora w przyzwoitych cenach.

Microsoft Lumia 640 wyposażona jest w pięciocalowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400, a także układ graficzny Adreno 305 i 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Na pokładzie znalazło się też 8 GB pamięci wbudowanej na dane i aplikacje użytkownika, którą można rozbudować przy użyciu czytnika kart microSD (do 128 GB). Jest również aparat główny 5 Mpix z diodą LED oraz przednia kamera 1 Mpix. Ponadto, w smartfonie znajdziemy modem LTE. Energii urządzeniu dostarcza bateria o pojemności 2500 mAh. Lumia 640 ma zainstalowany system Windows Phone 8.1 z Lumia Denim.

Smartfon można nabyć m.in. w Play na kartę za 729 zł. W mixie jest dostępny od złotówki (Nowa Elastyczna Formuła Mix z Internetem) do 359 zł w Nowej Formule Mix z Internetem z doładowaniami 30 zł przez 24 miesiące. W Formule Europa kosztuje w każdym wariancie tylko 1 zł. Dla zainteresowanych – pełen cennik telefonu.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.