Microsoft Lumia 650 gwiazdą kolejnego zdjęcia

Opublikowano: 2016-01-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-microsoft-lumia-650-info-1Nadchodząca Lumia 650 przez ostatnie miesiące wielokrotnie pojawiała się na różnych materiałach graficznych w towarzystwie domniemanej specyfikacji. Do sieci przedostało się teraz kolejne zdjęcie, potwierdzające dotychczasowe przypuszczenia i wcześniejsze przecieki.

Design smartfona nie sprawia wielkiego zaskoczenia – dokładnie tego spodziewaliśmy się po publikacji poprzednich fotografii i materiałów prasowych. Potwierdza się również to, że boczna ramka Lumii 650 rzeczywiście została wykonana z metalu. Reszta prezentuje się dosyć standardowo, można rzec typowo dla tej serii urządzeń.

news-microsoft-lumia-650-zdjecie-1

Źródło nowego zdjęcia dostarczyło też kilku szczegółów na temat specyfikacji. Niestety, jak można było się domyślać, nie jest ona szczególnie imponująca. Microsoft Lumia 650 będzie propozycją typowo budżetową, wyposażoną w 5-calowy ekran HD (720 x 1280 pikseli), czterordzeniowy procesor Snapdragon 210 z zegarem pracującym o częstotliwości 1.1 GHz (istnieją jednak spekulacje, że może to być wyżej taktowany Snapdragon 212), 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej. Telefon ma też zaoferować aparaty 8 Mpix (tył) i 5 Mpix (przód), opcjonalny moduł LTE, dwa gniazda kart SIM i czytnik kart microSD. Rozczarowaniem jest za to rzekoma pojemność baterii – 2000 mAh. Jest to mniej niż w Lumii 640 (2500 mAh), jak również niedawno wydanej Lumii 550 (2100 mAh). Nad wszystkim czuwać ma system Windows 10 Mobile.

Data premiery i cena smartfona nie zostały ujawnione.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.