Microsoft Lumia 850 zaprezentowana na kolejnym zdjęciu

Opublikowano: 2015-12-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-lumia850-2Sądząc po ostatnich doniesieniach, od premiery Microsoft Lumii 850 aka Lumii „Honjo” dzieli nas zaledwie kilka tygodni. Smartfon co rusz pozuje do nowych zdjęć, ujawniając swój prawdopodobny finalny design.

Ostatnio do sieci wyciekły przeciętnej jakości fotografie, które ukazywały ponoć tytułową Lumię 850. Najnowsze rendery prasowe zdają się potwierdzać autentyczność tamtych materiałów, prezentując smartfona w czterech wariantach kolorystycznych. Stylistycznie prezentuje się on całkiem nieźle, natychmiastowo nasuwając skojarzenia z innymi modelami marki Lumia – o wielkiej rewolucji w designie nie ma zatem mowy. Widać również, że nadchodzący „średniak” Microsoftu będzie miał najprawdopodobniej metalowe ramki w różnych kolorach, m.in. różowego złota. Z innych ciekawych elementów można dostrzec wystający tylny aparat w towarzystwie diody doświetlającej, przednią kamerkę, która również jest wspierana przez diodę LED oraz skaner tęczówki oka.

news-lumia850-1

Spekuluje się, że pracująca na Windows 10 Mobile Microsoft Lumia 850 będzie wyposażona w 5.7-calowy wyświetlacz Full HD i ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 617 z układem graficznym Adreno 405. Szczegóły na temat specyfikacji nadal są owiane tajemnicą i niezbyt szczegółowe, ale miejmy nadzieje, że już wkrótce się to zmieni. Premiera smartfona powinna się odbyć na początku przyszłego roku.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.