Microsoft Lumia 950 XL na zdjęciu prasowym

Opublikowano: 2015-09-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-microsoft-lumia950-950xlW przyszłym miesiącu premiera długo wyczekiwanych, flagowych smartfonów Microsoftu, a do sieci przedostało się już kilka materiałów przedstawiających Lumie 950 i 950 XL. Za publikację najnowszego zdjęcia przedstawiającego większy z modeli odpowiada @OnLeaks.

Na zaprezentowanej grafice dostrzec można Lumie 950 XL w srebrnej i czarnej wersji kolorystycznej. Pokazany jest zarówno tył, jak i przód urządzenia, w większości potwierdzając wcześniejsze przypuszczenia i resztę nieoficjalnych fotografii. Wygląd smartfona nie zaskakuje i od razu przywołuje na myśl inne modele z rodziny Lumia. Z tyłu znalazł się aparat z matrycą 20 Mpix w technologii PureView, występujący w towarzystwie potrójnej diody doświetlającej, a nieco niżej widać nowe logo Windows. Przód zajmuje z kolei duży, 5.7-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli oraz kamerka 5 Mpix. Z prawej strony telefonu umieszczono natomiast fizyczne przyciski odpowiadające za blokadę, regulację głośności oraz spust migawki aparatu.

news-microsoft_lumia_950xl-press-1Microsoft Lumia 950 XL ma być ponadto wyposażona w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD oraz baterię o pojemności 3000 mAh i wsparcie dla technologii bezprzewodowego ładowania. Premiera ma nastąpić już 6 października.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.