Microsoft Lumia pomaga w realizacji noworocznych postanowień

Opublikowano: 2014-12-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #reklamy / promocje

news-microsoft-makeithappen1Akcja ma na celu pomoc losowo wybranym osobom w spełnieniu niezrealizowanego do tej pory postanowienia noworocznego. Czas leci, więc warto skorzystać i być może wejść w Nowy Rok szczęśliwszym.

Zapewne każdy na początku roku ma jakieś postanowienia, cele i marzenia, do których należałoby dążyć i spróbować je spełnić. Często jednak bywa tak, że nie wszystko idzie zgodnie z planem i jedyne co pozostaje, to odłożyć swoje plany na później. Można też liczyć na cud lub wziąć sprawy we własne ręce i pomóc szczęściu. Dzięki akcji Microsoft Lumia wszystko może się zdarzyć. Według badań, co druga osoba na świecie uważa, że łatwiej byłoby jej zrealizować noworoczne postanowienia, gdyby zostały one ogłoszone publicznie. Do końca bieżącego roku pozostało 29 dni. Przez ten czas Microsoft Lumia pomoże w realizacji postanowień, na które nie starczyło sił przez minione 11 miesięcy.

Swoimi postanowieniami można się podzielić na platformie #MakeItHappen lub poprzez zakładkę #MakeItHappen na portalu Facebook.

Źródło: Microsoft

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.