Microsoft prezentuje dwa nowe zestawy słuchawkowe dla aktywnych i dla osób ceniących wygodę

Opublikowano: 2015-04-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-microsoft-zestawy-słuchawkoweDo polskich sklepów trafiły właśnie dwa nowe zestawy słuchawkowe – Hoop by Coloud (WH-610) oraz Comfort Headset (WH-308), które pozwalają cieszyć się z wykonywania codziennych czynności w rytmie ulubionej muzyki.

Pierwszy z zestawów został stworzony we współpracy z kultową marką Coloud z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią sobie możliwość nieskrępowanych ruchów. Konstrukcja słuchawek Hoop by Coloud rozwiązuje problem wypadania słuchawki z ucha dzięki konstrukcji „zmiennej pętelki” dobrze dopasowującej się do każdego ucha. Zamontowany przy kablu klips pozwala na przypięcie zestawu do ubrania. Sam kabel wyposażony jest w poręczne przyciski umożliwiając szybką regulację głośności, a jego płaski kształt pozwala uniknąć częstego problemu splątanego kabla. Zestaw oferuje również wysoką odporność na kurz czy pot oraz odblaskową strukturę, która pomaga być widocznym podczas treningów.

news-microsoft-hoop-by-coloudSłuchawki douszne Comfort Headset zaprojektowano w sposób, który odpowiada naturalnemu kształtowi ucha. Są przeznaczone dla użytkowników, którzy lubią wygodne słuchawki nie blokujące ucha. Odpowiednia lokalizacja głośnika w słuchawkach sprawia, że dźwięk kierowany jest w głębszą część ucha. Design modelu Comfort Headset łączy w sobie funkcjonalność oraz klasyczne elementy nawiązujące do wzornictwa urządzeń z linii Lumia.

news-microsoft-comfort-headsetZarówno zestaw Hoop by Coloud, jak i zestaw Comfort Headset pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych w ruchu. Rozmowy ułatwiają zastosowane w przewodach poręczne przyciski oraz wbudowany mikrofon, dzięki czemu możemy porozmawiać ze znajomymi podczas biegu czy spaceru bez użycia rąk.

Oba urządzenia są dostępne w Polsce w cenach odpowiednio 119 zł za zestaw Hoop by Coloud WH-610 w kolorze zielonym, pomarańczowym i czarnym oraz 49 zł za zestaw Comfort Headset w kolorach: czarnym, białym i pomarańczowym.

Źródło: Microsoft

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.