Microsoft przekłada premierę Surface Hub

Opublikowano: 2015-07-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-microsoft-surface_hubMiesiąc po ustaleniu daty premiery Surface Hub, Microsoft ogłosił, że debiut nowego, gigantycznego tabletu został przełożony na czas nieokreślony.

Surface Hub to największy na świecie tablet, zaprojektowany i wyprodukowany w zakładzie Microsoftu w Wilsonville w stanie Oregon. Olbrzymie urządzenie dostępne będzie w dwóch wariantach różniących się przede wszystkim rozmiarem ekranu i ceną, ale po części również specyfikacją. Jeden model będzie miał 55-calowy panel o rozdzielczości Full HD i procesor Intel Core i5, a jego cena wyniesie 7 tysięcy dolarów, zaś druga wersja z 84-calowym wyświetlaczem w 4K i układem Core i7 będzie kosztować około 20 tysięcy dolarów. Ponadto, w obu modelach znajdzie się dysk SSD o pojemności 128 GB i 8 GB pamięci RAM. Konstrukcja oparta jest na technologii związanej z wielodotykowym interfejsem, którą Microsoft nabył wraz z przejęciem firmy Perceptive Pixel.

Tablet ma być przeznaczony głównie do zastosowań biznesowych, zastępując tradycyjne projektory cyfrowe w pokojach konferencyjnych. Niestety, zainteresowani jego kupnem muszą uzbroić się w cierpliwość. Wcześniej ustalona data premiery (1 września 2015 roku) jest już nieaktualna. Obecnie nie ma żadnego konkretnego terminu, w którym tablet miałby się pojawić, choć Microsoft zapowiada, że w przyszłym miesiąc ujawni nieco więcej szczegółów.

Źródło: OregonLive

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.