Microsoft uruchamia platformę „Designed on Surface”

Opublikowano: 2016-01-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzedaż / wyniki

news-microsoft-designed_on_surface-1Microsoft wystartował z platformą „Designed on Surface” w ramach której której prezentowane są prace stworzone przez artystów na Surface Pro 4. Udział w akcji wzięli twórcy i miłośnicy sztuki z 17 miast i 12 państw, którzy przez 5 tygodni tworzyli wyjątkowe murale.

Artyści z Melbourne, Sydney, Brukseli, Hong Kongu, Paryża, Berlina, Monachium, Tokio, Shibuyi, Lizbony, Kuala Lumpur, Singapuru, Madrytu, Taipei, Austin, Nowego Jorku i Long Beach wzięli udział w akcji Microsoftu, upiększając otoczenie miejscowych społeczności niezwykle estetycznymi muralami, które w ich zamyśle mają ucieleśniać ducha tych miejsc oraz stanowić inspirację dla innych. Wszystko w myśl hasła „Do Great Things”, towarzyszącego kampanii Surface na całym świecie.

Wśród artystów znalazły się takie osobistości jak: Dave Persue, Odeith, Wonderlust, Frankie Cihi, Ink and Clong, Jasper Wong oraz wielu innych. Każda z grafik, którą stworzyli korzystając z pióra Surface Pen, została następnie przeniesiona na ścianę za sprawą lokalnych artystów graffiti.

Osoby odwiedzające stronę www.surface.com/art oraz profil Surface na Instagramie będą mogły również zajrzeć za kulisy całej akcji „Designed on Surface” i przekonać się, jak w ciągu 5 tygodni postępowały prace nad muralami. Na dedykowanej akcji witrynie oraz profilu znajdą się też ciekawe wywiady z twórcami i artystami.

Źródło: Microsoft

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.