Miesiąc z Samsungiem w sklepie internetowym Plusa

Opublikowano: 2015-06-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #telefony / urządzenia

news-plus-samsung-zestawyW sklepie internetowym Plusa trwa miesiąc z Samsungiem i klienci, którzy wybiorą jeden z wybranych sprzętów południowokoreańskiego producenta, otrzymają gratis dodatkowe akcesorium.

„Gorące zestawy” to partnerska akcja realizowana wspólnie z firmą Samsung Electronics, liderem sprzedaży telefonów komórkowych na świecie. Promocja jest dostępna wyłącznie na www.plus.pl.

Obecnie w promocji dostępne są następujące zestawy:

  • Samsung Galaxy J1 (black) oraz słuchawki E0-EG920 w kolorach czerwonym lub niebieskim do wyboru – w ofercie JA+ Mix.
  • Samsung Galaxy Grand Prime (gray) i Power Bank w kształcie pandy lub fenka do wyboru przez klienta – w ofercie JA+ Abonament dla przenoszących numer 6 miesięcy abonamentu gratis.
  • Samsung Galaxy A3 (black) i karta pamięci 32 GB – w ofercie JA+ Abonament dla przenoszących numer 6 miesięcy abonamentu gratis
  • Samsung Galaxy 4 10.1 i 100 zł na aplikacje w Galaxy Apps – w JA+ LTE

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.plus.pl/miesiac-z-samsungiem.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.