Miniaturowo i smukło – tak zapowiadają się nowe modele Allview

Opublikowano: 2014-10-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #plotki

img-allview-xtrememini-1Bałkańskiemu producentowi nie udało się upilnować swoich tajemnic, dzięki czemu w Internecie pojawiły się zdjęcia prawdopodobnie zminiaturyzowanych wersji najdroższych modeli firmy.

Można zakładać, że są to pomniejszone X1 Xtreme oraz X2 Soul. Sporną kwestią pozostaje czy producent podąży ścieżką Sony, czyli w miniaturach znajdą się te same podzespoły, co w ich większych odpowiednikach. Czy może jednak Allview zdecyduje się na podejście Samsunga i HTC, czyli urządzenia będzie łączyć jedynie wygląd i podobna nazwa.
news-allview-x2soulmini-1

W pierwszym przypadku można chociaż domniemywać ich specyfikacji i w takiej sytuacji Sony Xperia Z1 Compact lub Xperia Z3 Compact doczekają się poważnego konkurenta ze strony Allview X1 Xtreme mini. Natomiast X2 Soul mini zapowiada się na ciekawą konkurencją dla najcieńszego smartfona świata, czyli Kazam Tornado 348, gdyż może on mieć podobną specyfikację, a do tego być równie smukły i stylowy.

Niestety, na tę chwilę to jedynie domysły, gdyż w sieci pojawiły się raptem dwa zdjęcia, które podziwiać można powyżej, oraz przypuszczalne nazwy wspomnianych urządzeń. Przewidywane specyfikacje poszczególnych modeli dostępne są na stronach:

Allview X1 Xtreme mini
Allview X2 Soul mini

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.