Mobile Vikings: Darmowe startery i uproszczone doładowania

Opublikowano: 2016-05-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy

news-mobilevikings-starter-1Od dziś można zamówić darmowe startery Mobile Vikings i doładować konto na stronie internetowej operatora bez konieczności logowania do panelu klienta.

Mobile Vikings przygotował akcję promocyjną, w której od 5 maja do 6 czerwca 2016 roku (lub do wyczerpania zapasów) oferuje tysiąc darmowych starterów w taryfach: „Minuty+SMS+Internet” w opcji przeniesienia numeru od innego operatora i nowego numeru oraz „Internet mobilny” w sieci Mobile Vikings. Szczegóły promocji są dostępne tutaj.

Telekom wprowadził również udogodnienia na swojej stronie WWW. Teraz można doładować konto bez konieczności logowania na indywidualnym panelu klienta. W zakładce „Doładuj konto” wystarczy wpisać swój numer telefonu, a system sam rozpozna, czy należy on do sieci Mobile Vikings. Po opłaceniu (kartą płatniczą Visa/MasterCard lub przelewem internetowym Dotpay) jest się przekierowywanym na specjalnie przygotowaną stronę ze statusem doładowania. Otrzymuje się też informacje o statusie przebiegu płatności, a w razie potrzeby posiadania faktury, po zaakceptowaniu płatności pojawi się formularz do uzupełniania danych.

Źródło: Mobile Vikings

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.