Mobile Vikings: Dwie nowe taryfy bez limitu za mniej niż 30 zł

Opublikowano: 2015-10-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny #wideo

news-mobile_vikings-viking29-1Oferta Mobile Vikings poszerza się o nowe taryfy no limit – Viking 24 oraz Viking 29. Operator zmienia także identyfikację marki i uruchamia nową stronę internetową.

W ofercie Viking 24 No Limit użytkownicy otrzymują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych, darmowe SMS-y oraz 2 GB Internetu w LTE (po wykorzystaniu transfer z prędkością 32 kb/s). Koszt taryfy wynosi 24 zł (wszystkie środki zostają w całości przeznaczone na jej aktywację), a jej ważność to 31 dni. Połączenia na stacjonarne nie są wliczone w cenę i za minutę połączenia trzeba zapłacić 19 gr. Z kolei koszt MMS-a to 50 gr.

news-mobile_vikings-viking24-viking29

Druga propozycja – Viking 29 No Limit – oferuje to samo co Viking 24, ale dokłada nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi i powiększa Internet do 4 GB, który po wykorzystaniu działa z prędkością do 32 kb/s. Koszt wynosi 29 zł, a ważność to 31 dni. Kwota zostaje w całości przeznaczona na aktywację taryfy. MMS to również wydatek rzędu 50 gr.

Od teraz oferta Mobile Vikings składa się więc z dotychczasowych, dobrze znanych planów Viking 10, Viking 19 oraz Viking 29, nowych pakietów Viking 24 i Viking 29 w formacie No Limit, a także czterech paczek z Internetem – Viking Net.

W Viking 10 dostępne są połączenia do Mobile Vikings i Play bez limitu, do pozostałych i na numery stacjonarne 19 gr za minutę. Do tego Internet LTE 300 MB oraz SMS-y i MMS-y za odpowiednio 9 i 50 gr. Kwotę doładowania w wysokości 10 zł można w całości wykorzystać na połączenia wychodzące i inne usługi. Środki ważne przez 365 dni.

W Viking 19 bez limitu są rozmowy wewnątrz sieci i SMS-y. Połączenia do pozostałych komórkowych i na stacjonarne to wydatek rzędu 19 gr za minutę. Dostępny jest też pakiet Internetu LTE w wysokości 2 GB. Koszt MMS-a to 50 gr. Kwotę doładowania 19 zł można wykorzystać na połączenia wychodzące i inne usługi. Ważność środków i karty to 365 dni.

Standardowy, działający na takich samych warunkach jak dotychczas Viking 29 oferuje wszystko to, co jego odmiana no limit, ale nie zawiera darmowych połączeń na komórki i stacjonarne (jedynie do Vikingów i Play), a 29 zł doładowania można wykorzystać na rozmowy i resztę usług.

W ofercie mobilnego Internetu Viking Net obecne są następujące pakiety:

news-mobile_vikings-viking_net-1

Mobile Vikings przygotowało również nowy branding marki, przyjmując bardziej uproszczone logo i nowy krój pisma oraz prezentując nową stronę internetową, na której znaleźć można blog firmowy czy zmieniony panel użytkownika. Witryna jest przy tym bardziej intuicyjna i łatwiejsza w nawigacji. Wprowadzonym zmianom towarzyszy również specjalny materiał filmowy, który można obejrzeć poniżej.

Źródło: Mobile Vikings

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.