Mobile Vikings: Facebook i Messenger bez limitu

Opublikowano: 2015-10-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-mobile_vikings-facebook_messenger_bez_limituMobile Vikings od teraz umożliwia użytkownikom każdego ze swoich planów taryfowych darmowy, nielimitowany dostęp do Facebooka i komunikatora internetowego Messenger.

Do odwołania można używać aplikacji Facebook oraz Facebook Messenger bez pobierania transferu danych. Użytkownik może w nieograniczony sposób korzystać z zawartości udostępnionych portali, posiadając jedynie dostęp do komponentów własnych przy pomocy telefonu lub innego urządzenia mającego pobrane aplikacji do ich obsługi. Dane z pakietu będą pobierane dopiero wtedy, gdy np. skorzystamy z linków przekierowujących na inne strony czy będziemy korzystać z aplikacji w roamingu międzynarodowym.

Oferta jest dostępna dla wszystkich użytkowników korzystających z taryf „Minuty+SMS+Internet” oraz „Internet Mobilny” w sieci Mobile Vikings. Nie trzeba wisywać żadnego kodu promocyjnego, bądź aktywować specjalnej paczki. Wymagana jest jedynie poprawnie zainstalowana aplikacja Facebook oraz Messenger (dla dowolnego systemu operacyjnego) na telefonie oraz aktywny pakiet Internetu. W przypadku nie spełnienia ostatniego z warunków, prędkość transmisji danych zostanie ograniczona i wyniesie maksymalnie do 32 kb/s.

Regulamin oferty promocyjnej „Facebook za free”.

Źródło: Mobile Vikings

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.