Mobile Vikings: Rozmowy bez limitu przy doładowaniu za 19 zł

Opublikowano: 2015-04-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-mobile_vikings-nielimitowane-rozmowyMobile Vikings odświeżyło nieco swoją ofertę i od teraz gwarantuje swoim klientom nielimitowane połączenia wewnątrz sieci (w tym do Play) również przy doładowaniu za kwotę 19 zł.

Oferta sieci Mobile Vikings skonstruowana jest w ten sposób, że w zależności od kwoty ostatniego doładowania użytkownik otrzymuje odpowiedni pakiet usług. Za 8 zł otrzymuje się jedynie darmowe rozmowy w Mobile Vikings i Play na 31 dni oraz gwarancję ważności innych usług dodatkowych również na 31 dni. Zdecydowanie ciekawej prezentują się jednak bonusy za doładowanie kwotą 19 i 29 zł, w których użytkownik otrzymuje spory pakiet danych internetowych, czy też nielimitowane SMS-y.

news-mobile_vikings-tabela-pakiety

Nowy cennik oferty Mobile Vikings obowiązujący od 20 kwietnia 2015 roku.

Źródło: Mobile Vikings

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.