Mobile Vikings: Więcej Internetu na dłużej

Opublikowano: 2016-01-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-mobile-vikings-pakiety-internetoweMobile Vikings znosi limit na gromadzony Internet, a do oferty wchodzą nowe pakiety danych, które można bez ograniczeń dokupować ze środków dostępnych na koncie.

Od dzisiaj operator likwiduje dotychczasowy, wynoszący 8 GB, limit na gromadzony na koncie Internet. Oznacza to pełną swobodę w kumulowaniu Internetu, o ile konto zostało uzupełnione przed upływem ważności comiesięcznego doładowania. Wówczas niewykorzystany w ciągu 31 dni pakiet danych zostaje dodany do nowo zakupionego.

Kolejna zmiana dotyczy nowych pakietów, które można dodatkowo kupować ze środków dostępnych na koncie. W ofercie Mobile Vikings pojawiły się następujące możliwości:

  • 500 MB za 5 zł
  • 1 GB za 8 zł
  • 2 GB za 12 zł
  • 5 GB za 19 zł
  • 10 GB za 24 zł
  • 15 GB za 29 zł

Dokupowane pakiety Internetu przedłużają jego ważność o 31 dni od momentu ich doładowania. Dotychczas były one dostępne jedynie przez 14 dni.

Źródło: Mobile Vikings

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.