Mobile Vikings - nowy cennik roamingowy

Opublikowano: 2016-03-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #pakiety / usługi

news-mobile-vikings-230 kwietnia Mobile Vikings wprowadzi nowy cennik roamingowy. Użytkownicy będą mogli dużo taniej dzwonić, SMS-ować i korzystać z Internetu w całej Unii Europejskiej.

Zgodnie z zaleceniami Parlamentu Europejskiego w czerwcu 2017 roku nastąpi całkowite zniesienie opłat za roaming w Unii Europejskiej. Natomiast już za nieco ponad miesiąc, od 30 kwietnia nastąpi znacząca obniżka stawek roamingowych. Swoje uaktualnione cenniki przedstawił już Play i Red Bull Mobile, a teraz również Mobile Vikings. Stawki u Wikingów będą się prezentowały następująco:

  • Koszt połączeń wychodzących w UE – 44 gr/min (dotychczas 95 gr/min)
  • Koszt połączeń przychodzących w UE – 5 gr/min (dotychczas 25 gr/min)
  • SMS wychodzący – 19 gr (dotychczas 30 gr)
  • MMS wychodzący – 25 gr/100 KB (dotychczas 1 zł)
  • Transmisja danych 25 gr/MB (dotychczas 1 zł)

Do czerwca 2017 roku ceny te będą stopniowo spadać.

Każdy abonent Mobile Vikings zostanie poinformowany o wprowadzonych zmianach e-mailowo i SMS-owo. Więcej informacji znaleźć można w cenniku oferty operatora.

Źródło: Mobile Vikings

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.