Mobile Vikings - rejestracja prepaid przebiega wzorowo

Opublikowano: 2016-09-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #wyniki / raporty

news-mobilevikings-prepaid-124% spośród wszystkich kart przedpłaconych w Mobile Vikings zostało zarejestrowanych w trakcie pierwszego miesiąca obowiązkowej rejestracji.

Wynik ten uwzględnia zarówno rejestrację kart dotychczas użytkowanych, jak i nowo zakupionych czy numerów przeniesionych do „Wikingów” z innych sieci. 10% z użytkowników, którzy zarejestrowali dotychczas kartę, uczyniło to w biurze operatora we Wrocławiu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanego rezultatu. Niemal ¼ kart została zarejestrowana w ciągu zaledwie pierwszego z sześciu miesięcy, które na rejestrację mają osoby korzystające wcześniej z usług naszej sieci. Taki wynik utwierdza nas w przekonaniu, że mamy lojalną społeczność, podjęte przez nas działania informacyjne i edukacyjne zostały właściwie dobrane, a bonusy za rejestrację kart są atrakcyjne dla Vikingów. Cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami ułatwiającymi użytkownikom rejestrację kart, więc mamy nadzieję, że ta pozytywna tendencja się utrzyma” – powiedział Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

O bonusach za rejestrację w Mobile Vikings można poczytać tutaj.

Źródło: Mobile Vikings

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.