Mobile Vikings oferuje nowym klientom punkty wymienne na darmowe doładowanie

Opublikowano: 2016-04-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #pakiety / usługi

news-mobilevikings-punktyMobile Vikings modyfikuje swój program lojalnościowy. Użytkownicy, którzy skorzystają z zaproszenia i dołączą do sieci, dostaną bonus w postaci Punktów Vikinga.

Od teraz program lojalnościowy Mobile Vikings będzie funkcjonował pod nazwą „Darmowe doładowania”. Dzięki zmianom nowi klienci, którzy przyjęli zaproszenie od znajomych w sieci, otrzymają mały prezent na start – będzie to 19 Punktów Vikinga (1 punkt = 1 zł) wymiennych na doładowanie. Dotychczas taki bonus dostawali wyłącznie stali użytkownicy.

Zasady programu są proste. Osoba, która zwerbowała do Mobile Vikings nowego użytkownika dostaje 19 punktów, które może wymienić na darmowe doładowanie, pod warunkiem, że znajomy, który przyjął zaproszenie aktywuje swoje konto zasileniem na kwotę minimum 19 zł. Z kolei nowy Viking, aby skorzystać z otrzymanych punktów lojalnościowych, musi doładować swoje konto trzy razy za minimum 19 zł w ciągu 6 miesięcy.

Więcej informacji: Regulamin oferty promocyjnej „Darmowe doładowania”.

Źródło: Mobile Vikings

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.