Mobile Vikings wprowadza zmiany w taryfach

Opublikowano: 2015-01-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-mobile-vikings-nowe-ofertyOd 28 stycznia 2015 roku Wikingowie zmniejszają i ujednolicają stawki za połączenia, a także wprowadzają kilka nowości, w tym nielimitowane rozmowy i większy pakiet danych internetowych.

Od tego momentu wszyscy użytkownicy Mobile Vikings mogą dzwonić za 0.19 zł/min. W ramach dotychczasowych trzech ofert za 10, 19 i 29 zł do wykorzystania będzie odpowiednio 52, 100 oraz 152 minuty. Ponadto, w pakietach za 19 i 29 zł wprowadzono nielimitowane SMS-y (wcześniej był limit dwóch tysięcy wiadomości).

To jednak nie jedyne zmiany, jakie nastąpiły w ofercie Wikingów. W przypadku doładowania za 29 zł zwiększa się również pakiet transmisji danych z 3 do 4 GB. Dodatkowo użytkownicy tej oferty otrzymują nielimitowane rozmowy z abonentami Mobile Vikings, Play oraz innymi operatorami działającymi w ramach sieci P4.

news-mobile-vikings-ofertyInternet, SMS-y oraz rozmowy w sieci są ważne przez 14 (doładowanie za 10 zł) lub 30 dni (pakiet 19 i 29 zł). Należy dodać, że w przypadku doładowania konta tuż przed wprowadzonymi zmianami, użytkownik może i tak dzwonić taniej, według nowej stawki. Nie dotyczy to SMS-ów i Internetu – usługi zadziałają dopiero po pierwszym zasileniu konta na zmienionych zasadach.

Źródło: Mobile Vikings

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.