Mobile Vikings zmienia punktację w programie Rok za free

Opublikowano: 2015-03-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy

news-mobile-vikingsOperator dokonał zmian w sposobie rozliczania punktów w programie Rok za free, w ramach którego za polecenie sieci innym znajomym można otrzymać punkty Vikinga, które następnie można wymienić na bezpłatne doładowanie.

Mobile Vikings zmienił regulaminu programu Rok za free i od teraz wartość przyznawanych punktów uległa znacznemu zmniejszeniu – aż dziesięciokrotnie. Za polecenie innej osoby, która następnie przejdzie do operatora otrzymuje się 19 punktów, a nie jak wcześniej 190. Należy dodać, że 1 punkt odpowiada 1 złotówce. Jak to dokładnie działa?

Wystarczy, że taka osoba podczas rejestracji poda numer telefonu polecającego. Za każde doładowanie konta kwotą 19 lub 29 zł osoba polecająca otrzymuje punkty, które są następnie przeliczane na doładowania. Dodatkowo, jeśli każda z pięciu poleconych osób doładuje konto kolejny raz za 19 lub 29 zł, otrzymuje się oprócz standardowej ilości punktów, również podwojoną ich ilość, dzięki czemu można korzystać z sieci przez cały rok bez konieczności doładowania. Z programu może skorzystać pierwszych 10 000 klientów Mobile Vikings.

Regulamin programu „Rok za free”.

Źródło: Mobile Vikings

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.