Mobile Vikings został partnerem organizacji studenckiej ESN Polska

Opublikowano: 2015-09-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #wyniki / raporty

news-mobile_vikings-esn_polskaMobile Vikings Polska rozpoczyna współpracę ze Stowarzyszeniem Erasmus Student Network Poland (ESN Polska), będącą największą organizacją studencką w Europie.

Jak informuje Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska, w ciągu roku 12 tysięcy studentów zagranicznych przyjeżdżających do Polski otrzyma na swoich uczelniach od lokalnych sekcji ESN dedykowane Welcome Packi zawierające m.in. darmowe startery Mobile Vikings z doładowaną kwotą 10 zł. Pakiet zawiera także nielimitowane połączenia wewnątrz sieci, w tym do Play oraz 300 MB Internetu. Przygotowano również landing page dla przyszłych użytkowników oraz pomoc help desku Mobile Vikings w języku angielskim.

Dodatkowo, operator będzie angażować się w wybrane projekty i wydarzenia organizowane przez ESN w nadchodzącym roku akademickim. Jednym z nich jest „Vikings on tour”, będący kampanią promocyjną marki połączoną ze specjalnymi wydarzeniami dla studentów zagranicznych. Początkowo współpraca pomiędzy Mobile Vikings, a ESN będzie trwać do zakończenia roku akademickiego 2015/2016 z możliwością przedłużenia umowy o kolejny rok.

Erasmus Student Network jest ogólnoeuropejską organizacją studencką, której celem jest wspieranie i rozwój międzynarodowych wymian studenckich, a w szczególności programu Erasmus+. Zajmuje się promocją mobilności i organizacją czasu wolnego dla studentów zagranicznych. W Polsce ma 35 lokalnych sekcji w 12 największych miastach.

Źródło: Mobile Vikings

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.