Mobilny Office za darmo dla wszystkich urządzeń

Opublikowano: 2014-11-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #gry / aplikacje #systemy operacyjne

news-office-mobileMicrosoft udostępnił nową aplikację Office na iPhone’a oraz wersję testową programu dla tabletów z systemem Android. Edycja na iPada doczekała się natomiast aktualizacji.

Nowe aplikacje Office dla iPhone’a, czyli Word, Excel oraz PowerPoint oferują dokładnie taki sam interfejs, jak w przypadku pakietu dostępnego dla iPada i są odpowiednio zoptymalizowane pod mniejsze ekrany. Office dla tabletów z Androidem dostępny będzie prawdopodobnie na początku 2015 roku, ale już dzisiaj użytkownicy tych urządzeń mogą zapisac się do testów tzw. edycji Preview.

Użytkownicy będą mogli tworzyć i edytować dokumenty Office bez konieczności uiszczania opłat za subskrypcję Office 365. Aplikację można pobrać w tym miejscu i od dzisiaj korzystać z tych samych możliwości i interfejsu, którymi od jakiegoś czasu cieszyć się mogą osoby z pakietem Office dla iPada.

Źródło: Microsoft

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.