Mój Orange z darmowym połączeniem z infolinią

Opublikowano: 2016-06-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #pakiety / usługi

news-moj-orangeOrange zaktualizował aplikację Mój Orange w wersji na system operacyjny Android, wprowadzając bezpłatny kontakt z doradcą klienta.

W dolnej części okna aplikacji można teraz znaleźć ikonkę słuchawki, po kliknięciu w którą pojawia się jedna z dwóch opcji – czat lub rozmowa z infolinią. Logując się do aplikacji za pomocą loginu i hasła, użytkownik będzie mógł zadzwonić na infolinię bez konieczności przechodzenia przez automatyczne menu głosowe, a w dodatku połączenie będzie bezpłatne. Natomiast jeśli w aplikacji użyje się autologowania, to konieczne będzie przejście przez automatyczne menu, a połączenie będzie obciążone kwotą zgodną z cennikiem danej oferty.

Aktualizacja Mój Orange jest póki co dostępna wyłącznie dla systemu Android. Już niedługo mają się pojawić nowe wersje na iOS i Windowsa.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.