Moto E3 oficjalnie zaprezentowana

Opublikowano: 2016-07-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-moto-e3Lenovo ujawniło trzecią generację popularnego smartfona Moto E. Tym razem z powiększonym ekranem i lepszymi aparatami, ale wciąż w atrakcyjnej cenie.

Dokładna specyfikacja Moto E3 nie została przedstawiona, jednak z dostępnych informacji wiadomo, że smartfon otrzymał 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli), czterordzeniowy procesor (być może Snapdragon 410), aparat główny 8 Mpix z diodą LED oraz przednią kamerkę 5 Mpix. Do tego bateria o pojemności 2800 mAh, modem LTE kat. 4, podwójny slot kart SIM, microSD i Android w wersji 6.0.1 Marshmallow. Ilość pamięci RAM i ROM nie jest znana, ale prawdopodobnie będzie wynosić odpowiednio 1 i 8 GB.

Moto E3 trafi do sprzedaży we wrześniu. Cena wynosi około 130 dolarów.

Źródło: Engadget

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.