Moto G4 ukazana na dwóch zdjęciach

Opublikowano: 2016-04-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-motorola-smartfonyW lipcu minie rok od premiery ostatniego modelu Motoroli z rodziny Moto G. Następca, już pod szyldem Lenovo, powinien zadebiutować w niedalekiej przyszłości, a tymczasem już teraz otrzymujemy coraz więcej informacji o smartfonie, a także mające go przedstawiać zdjęcia.

Na wstępie należy zaznaczyć, że aktualnie nie sposób stwierdzić, czy zamieszczone przez portal Nowhereelse zdjęcia rzeczywiście przedstawiają czwartą generację Moto G, czy są umiejętnie spreparowanym fotomontażem. Z tego co widać, nowa „Motka” otrzyma czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk Home i zmodyfikowany moduł, na którym znajduje się główny aparat fotograficzny z diodą doświetlającą LED. Tylny panel prawdopodobnie po raz kolejny zostanie wykonany z tworzywa sztucznego.

news-moto-g4

W sieci pojawiły się też pierwsze szczegóły specyfikacji Moto G4 oraz jej wariantu „Plus”. Obydwa modele mają mieć 5.5-calowy wyświetlacz i minimum 16 GB pamięci wbudowanej oraz aparaty – 16 Mpix w Moto G4 Plus i 13 Mpix w Moto G4. Niestety, detale dotyczące pozostałych podzespołów są nieznane.

Źródło: Pocketnow

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.