Moto Maker będzie dostępny na całym świecie

Opublikowano: 2015-03-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzedaż / wyniki

news-moto-maker-motorolaUsługa powinna pojawić się globalnie jeszcze przed końcem marca. W tej chwili jest ona dostępna jedynie dla klientów z USA, niektórych krajów Ameryki Łacińskiej oraz Europy Zachodniej.

Moto Maker jest narzędziem pozwalającym na spersonalizowanie wyglądu smartfona (i jak sugerują ostatnie doniesienia, również smartwatcha) od Motoroli. Dzięki niemu można dostosować przód i tył urządzenia według własnych preferencji (np. dopasować panel obudowy), ustalić co ma być wyświetlane po jego włączeniu itp. Możliwości jest całkiem sporo, przez co smartfon może prezentować się naprawdę efektownie, a przede wszystkim unikalnie.

Problemem usługi jest to, że jest ona dostępna jedynie dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, kilku państw Ameryki Łacińskiej, jak chociażby Brazylia i Chile, a także od jakiegoś czasu w paru krajach Europy Zachodniej (np. w Niemczech i Francji). Na szczęście niedługo się to zmieni, gdyż rzeczniczka prasowa Motoroli przyznała, że Moto Maker będzie dostępny globalnie w ciągu najbliższych tygodni, docelowo przed końcem marca bieżącego roku. Choć nie sprecyzowano o jakie dokładnie rynki chodzi, całkiem możliwe, że i Polacy wkrótce będą mogli skorzystać z owego narzędzia.

Firma powróciła do Polski pod koniec ubiegłego roku, wprowadzając do sprzedaży m.in. Nexusa 6, Moto X i smartwatch Moto 360. Udostępnienie Moto Makera może być ciekawym dopełnieniem oferty i z pewnością zainteresuje niejednego fana marki w naszym kraju.

Źródło: GSMArena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.