Moto Z Play w TENAA - zdjęcia i specyfikacja

Opublikowano: 2016-08-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-moto-z-play-tenaa-2Na stronie chińskiego regulatora rynku telekomunikacyjnego TENAA zadebiutował Moto Z Play, czyli kolejny przedstawiciel tegorocznej serii modularnych smartfonów Lenovo.

Moto Z i Moto Z Force to najnowsze flagowce chińskiego producenta, które odznaczają się obsługą MotoMods, czyli dodatkowych modułów rozszerzających ich możliwości. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na zakup tak drogich urządzeń (ceny w granicach 620-720 dolarów), co otworzyło przed Lenovo szansę na wprowadzenie do oferty tańszego modelu Moto Z Play.

O tym, że premiera smartfona jest tuż za rogiem świadczyć może to, że przeszedł proces certyfikacji w TENAA. W ten sposób poznaliśmy jego specyfikację i wygląd. Zaskoczenia nie ma – Moto Z Play nawiązuje designem do pozostałej dwójki, a ujawnione dane techniczne zdradzają, że mamy do czynienia z propozycją ze średniej półki. Telefon ma 5.5-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD (1080 x 1920 pikseli), ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625, 3 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, a także czytnik kart microSD.

news-moto-z-play-tenaa

Główny aparat ma 16 Mpix i co ciekawe ma pozwalać na nagrywanie filmów w 4K. Z przodu znalazła się kamerka 5 Mpix. Jest też bateria o pojemności 3510 mAh, system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow, LTE oraz czytnik linii papilarnych. Warto zaznaczyć, że nie zabrakło złącza magnetycznego, za pomocą którego można podłączyć wspomniane akcesoria MotoMods.

Źródło: GSMArena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.