Motorola ma nowego dystrybutora w Polsce

Opublikowano: 2015-10-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-motorola-dystrybutor-polska-1Firma Action S.A. została nowym autoryzowanym dystrybutorem produktów Motorola Mobility w Polsce. Umowa o współpracę została zawarta miesiąc temu w Warszawie, ale jej podpisanie nie ma wpływu na dotychczasowe partnerstwo z PC Factory, które w dalszym ciągu pozostaje autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy.

Umową objęta została dystrybucja wszystkich modeli smartfonów oraz akcesoriów marki Motorola. Obecnie na polskim rynku dostępne są trzy najnowsze telefony: Moto X Style, Moto X Play oraz Moto G 3rd gen, jak również propozycje z poprzedniej generacji, czyli Moto E, Moto G (2014), Moto X (2014) oraz smartwatch Moto 360. Stopniowo poszerza się też gama akcesoriów do smartfonów, m.in. o nowe ładowarki, słuchawki, wymienne tylne obudowy oraz dedykowane etui. Jeszcze w tym roku do sprzedaży wprowadzona zostanie druga generacja zegarka Moto 360.

Źródło: Action

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.